ENGELLİLER TAKIMINDAN BAŞKAN GÜR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Advert
Yukarı

ENGELLİLER TAKIMINDAN BAŞKAN GÜR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Batman İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Tahir Gün ve oyuncular AK Parti İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür’e engelli vatandaşlara yönelik destekleri nedeniyle teşekkür etti.

ENGELLİLER TAKIMINDAN BAŞKAN GÜR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Bu içerik 353 kez okundu.

Kulüb Başkanı Tahir Gün ve beraberindekiler, İl Başkanı Gür’ü makamında ziyaret ederek, engellilere yönelik yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür edip çiçek takdim etti.Kulüp Başkanı Tahir Gün, yaptığı konuşmada Engellilerin sadece 3 Aralık’ta değil her gün hatırlanması gerektiğini belirterek, vatandaşlardan manevi destek beklediklerini sözlerine ekledi. Gün,’’ Batman halkının bizim yanımızda olmasını ve oynadığımız maçlara gelerek bu takımı görmelerini, bilmelerini istiyoruz. Bizlere her daim destekte bulunup ve bizleri sezonun ilk  maçında yalnız bırakmayan  İl Başkanımız Akif Bey ve  İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş’a kulübüm ve şahsım adına teşekkür ederim’’ dedi.Başkan Gür ise engelli vatandaşlara yapılan her hizmeti toplumsal bir görev ve vicdani bir sorumluluk olarak gördüklerini belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Etiketler: Batman İşitme Engelliler Spor Kulübü Tahir Gün AK Parti İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür teşekkür ziyaret Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.