BAŞKAN GENÇ, ANTEP'TEYDİ
Yukarı

BAŞKAN GENÇ, ANTEP'TEYDİ

AK Parti Batman Gençlik Kolları Teşkilatı Gaziantep’te yapılan AK Parti Gençlik Kolları Güneydoğu Anadolu Bölgesi İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.

BAŞKAN GENÇ, ANTEP'TEYDİ
Bu içerik 450 kez okundu.

Şehitkamil Kültür ve  Kongre Merkezinde 9 ilin gençlik kollarının katılımıyla yapılan ve 1 gün süren toplantıya AK Parti Batman Gençlik Kolları Başkanı Tolga Genç ve yürütme kurulu üyeleri katıldı.

Burada bir konuşma yapan Gençlik Kolları Başkanı Genç, Batman’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gençlik Kolları üyelerine tavsiyelerde bulunan Genç, Gençlik Kolları teşkilatı olarak çalışmaları büyük bir özveri ile sürdürdüklerini söyledi. İlk günden bugüne sürekli olarak ciddi bir şekilde çalıştıklarına vurgu yapan Genç, bu çalışmadan hiçbir zaman vazgeçmediklerinin altını çizdi.

 Genç,’’Bizler Batman gençlik kolları olarak kimi zaman iftara yetişemeyen vatandaşlara su olarak ulaştık, kimi zaman yalnız yaşayan yaşlılarımıza muhabbet olduk, kimi zaman esnaflarımızın kapısını bereket duasıyla çaldık, kimi zaman kapısını kimsenin çalmayacağını düşünen ailelerimizin sofrasına misafir olduk. Ama hiçbir zaman yorulan olmadık sıkılan olmadık. İlk günkü aşkla şevkle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Genç kardeşlerimiz için faydalı olacağını düşündüğümüz  her ortam da ve her çalışmada en gür sesle ön saflarda olmaya devam edeceğiz. Bizler her daim vatan için millet için Recep Tayyip Erdoğan’ın peşinden giden gençler olduk ve bundan sonrada Allah kısmet ettikçe bu yolda samimi bir şekilde yürümeye devam edeceğiz.”diye konuştu.

Etiketler: AK Parti Batman Gençlik Kolları Gaziantep Güneydoğu Anadolu Bölgesi İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Tolga Genç
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir