PETROLSPOR’DA AKBAŞ DÖNEMİ
Advert
Yukarı

PETROLSPOR’DA AKBAŞ DÖNEMİ

Vali Hulusi Şahin, İl Genel Meclis Başkanı ve eski Petrolspor yöneticisi A.Vahap Akbaş'ı tam yetkili olarak kulübün başına getirdi.

PETROLSPOR’DA AKBAŞ DÖNEMİ
Bu içerik 784 kez okundu.

Vali Şahin şunları söyledi: "İki kez peş peşe yaptığımız toplantılar ardından hisseler devredilmiş olsaydı. Durum bu aşamaya gelmezdi. Yeni yönetim belirleyecektik ve kulüp belki bu olaylarla karşılaşmayacaktı. Artık yeni bir sayfa açıyoruz. Tüm hissedarlar hisselerini İl Genel Meclis Başkanı ve Valiliğimizi temsilen Petrolspor'un ağabeyi olan Abdulvahap Akbaş'a devredecekler.

Akbaş: "Petrolsporun ligde kalması için gereken her şeyi yapacağız" dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Akbaş "Bu takım Batmanın ve bu şehirde yaşayan herkesindir. Gönlümüz küme düşmesine ve ligden silinmesine izin vermez. Sayın Valimiz bu görevi bana tevdi etmiştir. Hisselerin devrinden sonra oluşturacağım yeni yönetim ve yeni teknik ekiple Petrolspora dört elle sarılacağız. Herkes çok iyi bilsin ki; Sayın Valimiz Hulusi Şahin olmasaydı bu kulüp kesinlikle kapanacaktı. Bu nedenle bir Batmanlı ve eski Petrolsporlu olarak Valimize teşekkür ediyorum" dedi.

Vahap Akbaş, kulüpte yaptığı ilk toplantıda futbolcular ile teknik heyete moral vererek Petrolsporun küme düşmeyeceğini ve devre arasında yapacağı transferlerle eski günlere dönüleceğini belirtti. Pazar günü Muğla deplasmanına gidecek olan Petrolsporun uçak biletleri, otobüs ve diğer giderlerinin karşılandığını söyleyen A. Vahap Akbaş, şehir olarak kenetlenmemiz gerektiğini ve Petrolspor yararına olacak her görüş ve öneriye açık olduğunu açıkladı.

Etiketler: Vali Hulusi Şahin Petrolspor A.Vahap Akbaş dönemi İl Genel Meclis Başkanı PETROLSPOR’DA AKBAŞ DÖNEMİ
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.