İTFAİYECİLER ZAMANLA YARIŞIYOR
Advert
Yukarı

İTFAİYECİLER ZAMANLA YARIŞIYOR

Ekim ayının son haftasında Batman genelinde meydana gelen 40’ı anız yangını olmak üzere toplamda 136 yangına müdahale eden Batman Belediyesi itfaiye ekipleri, zarar ve ziyanın büyümesini önledi.

İTFAİYECİLER ZAMANLA YARIŞIYOR
Bu içerik 202 kez okundu.

Kış mevsimi dolayısıyla gerekli tedbirleri alan İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, yangınların yanı sıra, donanımlı ve eğitimli personeliyle olası trafik kazalarına da müdahale için hazırlıklı bekliyor.

Ev ve araç içinde mahsur kalanlara yardımcı olan itfaiye ekipleri, kimi vatandaş ve kurumlara temiz içme suyu temini sağlarken, resmi kurum ve kuruluşlarda yangın tedbirlerinin alınmasına yardımcı oluyor. Son bir hafta içerisinde; evinde ve araç içinde mahsur kalan 56 vatandaşın kurtarılmasını sağlayan Belediye İtfaiye ekipleri, iş yeri açmak üzere müracaat eden 48 esnafın iş yerlerini kontrol edip yangın önleme tedbirlerinin alınmasını sağladı. Mahsur kalan kedi, köpek ve yılan gibi hayvanlar için 59 kez kurtarma operasyonu gerçekleştiren İtfaiye ekipleri, meydana gelen 10 trafik kazasına anında müdahale ederek can ve mal kaybının minimum düzeye inmesi için büyük çaba sarf etti.

 

Etiketler: Batman Belediyesi itfaiye ekipleri zamanla yarışıyor
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.