YAĞMURLU HAVADA DENETİM
Advert
Yukarı

YAĞMURLU HAVADA DENETİM

Batman Belediyesi Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir, yağışlı havaya aldırış etmeden şehir merkezinde sorunları yerinde tespit ederek, vatandaşların mağdur olmaması için sorunlara anında müdahale edilmesini istedi.

YAĞMURLU HAVADA DENETİM
Bu içerik 383 kez okundu.

Belediye Başkan Yardımcıları Nevzat Nemcik ve Mehmet Zeki Hedekoğlu ile belediye teknik birim müdürlerinin de eşlik ettiği saha denetiminde Eş Başkan Dr. Demir, Belediye birimlerinin sahada yürüttüğü çalışmalarda vatandaşların mağdur olmaması için hassasiyet gösterilmesini istedi.

Batman Belediyesinin vatandaşa hizmet noktasında yaptığı çalışmalarda eksiklik ve aksaklıkların yaşanmamasını isteyen Başkan Demir, Batman Bölge Devlet Hastanesi, Gültepe Mahallesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi civarında inceleme gerçekleştirdi.

Etiketler: Batman Belediyesi Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir yağmurlu hava denetim vatandaşların mağdur olmaması
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.