AK Parti gençlerle buluştu
Advert
Yukarı

AK Parti gençlerle buluştu

AK Parti Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanlığı tarafından Dragon Cafe’de yeni oy kullanacak gençlerin katılımıyla kahvaltılı program düzenlendi.

AK Parti gençlerle buluştu
Bu içerik 1241 kez okundu.

Programa, ilk kez oy kullanacak seçmenlerin yanı sıra Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür, İl Başkan Yardımcısı Burhanettin Ceylan, Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Tolga Genç ve Yeni Seçmen Birim Başkanı Veysel Kansıran katıldı.

-VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTACAĞIZ-

AK gençlik ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Ziver Özdemir yaptığı açıklamada, “Kişinin en büyük sermayesi itibarıdır. Her şartta kendimizi korumalı, itibarımızı sarsacak sözlerden, eylemlerden uzak durmalıyız. Ne amaçla olursa olsun bize yalan konuşmak, ilkelerimizi ayaklar altına almak, kendi değerlerimizle çelişecek işler yapmak yakışmaz. Yapamayacağımız işlerin sözünü asla vermeyeceğiz. Verdiğimiz sözleri de bir bir tutacağız” dedi.

GENÇLERİN KANDIRILMASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

İl Başkanı Akif Gür ise gençlerin ülke yönetiminde aktif olarak görev alması gerektiğini belirtti.

Gür, “Bizleri sizlerin siyasete katılımını daha da artırmak ve ülke yönetiminde söz sahibi olabilmeniz için her şeyden önce seçilme yaşını 25’ den 18’e indirdik. Her zaman gençlerin yanında olduklarını iddia edenler ise bizim bu teklifimize şiddetle karşı çıktılar. Neden? Çünkü onlar sadece sözleriyle gençlere destek veriyorlar. Eylemeleriyle değil sözleriyle destek veriyorlar. İcraata geldi mi tık yok. Kimsenin gençlerimizi kandırmasına müsaade etmedik ve etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler: AK Parti gençlerle buluştu AK Parti Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanlığı Ziver Özdemir Abdullah Akif Gür Burhanettin Ceylan Hüsnü Tolga Genç öğrenciler gençler sözleri tutacağız Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.