ASKON, saldırıyı kınadı
Advert
Yukarı

ASKON, saldırıyı kınadı

ASKON Batman Şube Başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, son günlerde meydana gelen ve spor kamuoyunun büyük tepkisini çeken şiddet olayıyla ilgili kınama mesajı yayımladı.

ASKON, saldırıyı kınadı
Bu içerik 389 kez okundu.

Nasıroğlu; “3.Lig 3.Grup takımımız MedicalPark Batman Petrolspor’umuzun teknik direktörü Tarık Yurttaş ve takım kaptanı Celal Aras’a kimliği belirsiz bir grup tarafından yapılan saldırı bizleri derinden üzmüştür. Bu saldırı sadece kişilere değil, bütün spor camiamıza yapılmış saldırıdır. Futbol ahlakına yakışmayan bu şiddet olaylarının hiçbir şekilde kabul edilemeyeceğini, yapılmış olan saldırıya ilişkin şüphelilerin yakalanarak hukuk karşısında hesap vermeleridir. Camianın Fair-Play ruhuyla bütünlük içerisinde hareket ederek, sporda şiddete karşı kararlı bir duruş sergilemesi gerekmektedir. ASKON olarak MedicalPark Batman Petrolspor camiasına geçmiş olsun dileklerimizi ifade ediyor, gerçekleşen bu üzücü olayları en sert şekilde kınıyoruz” dedi.

Etiketler: ASKON Batman Mehmet Selman Nasıroğlu MedicalPark Batman Petrolspor Tarık Yurttaş saldırıyı kınadı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.