Sonbahar yaprakları süpürülmedi
Advert
Yukarı

Sonbahar yaprakları süpürülmedi

Batman Belediyesi, sonbahar mevsiminin farklı renkleriyle doğayı renk cümbüşüne çevirdiği bu günlerde vatandaşların bu güz mevsimini bütün güzelliğiyle hissetmesi için 4 gün boyunca park ve bahçelerdeki ağaç yapraklarını temizlemedi.

Sonbahar yaprakları süpürülmedi
Bu içerik 547 kez okundu.

Vatandaşların sonbahar mevsimini bütün renkleriyle yaşayıp hissetmesi için Temizlik İşleri Müdürlüğüne ağaçlardan düşen yaprakların süpürülmemesi için talimat veren Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, sonbahar mevsiminin son günlerini yaşayan Batman’ın, sararan yapraklarla renk cümbüşüne dönüşerek göze ve ruha hitap etmesiyle ayrı bir haz verdiğini belirtti. Batman’ın farklı park ve bahçelerinde kartpostallık görüntü oluşturan sararıp düşen ağaç yapraklarını toplamama kararı alan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, 1 Aralık pazar günü rutin temizlik çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek.

Etiketler: Sonbahar yaprakları süpürülmedi Batman Belediyesi ağaç yaprakları
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.