PETROLSPOR YÖNETİMİNE ÇİRKİN SALDIRI
Advert
Yukarı

PETROLSPOR YÖNETİMİNE ÇİRKİN SALDIRI

Ellerinde demir çubuk ve sopalar taşıyan bir grup Medical Park Batman Petrolspor A.Ş. Kulübü tesislerine gelerek Teknik Direktör Tarık Yurttaş, ve teknik heyeti darp etti.

PETROLSPOR YÖNETİMİNE ÇİRKİN SALDIRI
Bu içerik 1316 kez okundu.

Medical Park Batman Petrolspor A.Ş. Kulübüne bir grup tarafından saldırı yapıldı. Kulüp tesislerine gelen yaklaşık 10 kişilik grup, ellerindeki demir çubuk ve sopalarla Teknik Direktör Tarık Yurttaş, yardımcısı Erkan hoca ve 2 sporcuya saldırdı. Saldırganlar kaçarken yaralanan Yurttaş ve futbolcular, hastaneye kaldırıldı.

Dün gece 23.30 sıralarında gerçekleşen saldırı, Site Mahallesi'ndeki kulüp tesislerinde yaşandı.

10 kişi oldukları tahmin edilen grup gece yarısı geldikleri tesiste, ellerindeki demir çubuk ve sopalarla Teknik Direktör Tarık Yurttaş, yardımcısı Erkan hoca ve 2 sporcuya saldırdı. Kimlikleri belirsiz saldırganlar kaçarken, yaralanan Yurttaş ve sporcular, ihbar üzerine gelen ambulanslarla özel bir hastaneye kaldırıldı.

Yaralılardan teknik direktör Yurttaş'ın burnu ile kaburgasında kırıklar olduğu belirlendi.

 Özel hastanedeki ilk tedavisinin ardından Bölge Devlet Hastanesi’ne sevk edilen Tarık Yurttaş: “Dün gece saat: 23.00 civarında 10 kişilik grup, demir çubuk ve sopalarla kulübün içinde bize saldırdılar. Hukuki yollardan hakkımızı arayacağız” diye konuştu.

Yurttaş, “Demir çubuklarla 10 adam saldırdı bize. Kulübümüzün içine haneye tecavüzde bulundular. Burada beni arayan tüm arkadaşlara dostlara teşekkür ediyorum. Batman’ın bu şekilde anılmasını istemem. Çünkü buranın insanları böyle değil. Batman gerçekten bir dönem küfrün olmadığı bir futbol sahasında futbolun oynandığı bir şehir olarak kalmalı. Herkeste buna destek vermeli. Bildiğiniz gibi de aslında devir işleriyle bu kadar patlama oldu. Bize ‘gelin’ dediler, geldik ‘gidin’ dediler, gittik. ‘Bunu yapın’ dediler, yaptık. Yani bizden ne istendiğine anlam veremiyorum. Bugün devredilecek dendi ama 4 tane Salı günü geçti ama devredilmedi. Bu şehir hepimizin şehri. sorunlar olabilir ama sorunlar konuşularak çözülmelidir. Avukat İrfan Bey hukuk sürecini başlatıyorlar. Bu yaşanan olay hukukta çözülecektir. Aksi bir şey olduğunda da Türk futbolu zarar görecek. Batman daha çok zarar görecek, çünkü insanlar buradaki olayı takip edecekler. Dolayısıyla da inşallah en kısa zamanda suçu olanlar cezalarını çekerler” dedi.

Etiketler: Medical Park Batman Petrolspor Batman Petrolspor saldırı Teknik Direktör Tarık Yurttaş yaralı olay Kulübü tesisleri demir çubuk sopalar bir grup Batman spor
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.