ÇELİK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Yukarı

ÇELİK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Batman’ın önde gelen ailelerinden olan Çelik ailesinin gençlerinden, Yazı İşleri Müdürümüz Mehmet Çelik’in kardeşi Arjen Çelik, görkemli bir düğün töreniyle hayatını Amine CevherKasımoğlu ile birleştirdi.

ÇELİK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Bu içerik 1243 kez okundu.

Beyaz Saray Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün törenine siyaset, bürokrasi, basın, sanat, müzik, iş dünyası ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Düğünde davetlilerle yakından ilgilenen Çelik ailesi, davetlileri kapıda karşıladı. Çelik ve CevherKasımoğlu ailelerinin eş, dost ve akrabaları yeni çifti tebrik etti. Batman Tarafsız Haber Gazetesi olarak, genç çifti kutlar bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Etiketler: Batman düğün Beyaz Saray Düğün Salonu Mehmet Çelik Arjen Çelik Amine CevherKasımoğlu dünyaevi mutluluk çelik ailesi
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir