Gençlik, Tosunpınar’daydı
Advert
Yukarı

Gençlik, Tosunpınar’daydı

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kozluk Gençlik Merkezi, köy okullarındaki etkinliklerini aralıksız sürdürüyor.

Gençlik, Tosunpınar’daydı
Bu içerik 318 kez okundu.

İlçeye bağlı Tosunpınar Yukarı Mahalle İlk ve Ortaokulundaki öğrencilerle eğlenceli bir gün geçiren Kozluk Gençlik merkezi, öğrencilerin yüzlerini güldürdü. ‘Merkezim her Yerde’ Projesinin her geçen gün yaygınlaştığını belirten Kozluk Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdülbasir Alağaş, özellikle unutulmaya yüz tutmuş oyunlarla öğrencilerin güzel vakit geçirdiklerini ifade etti. Dart, okçuluk, halat çekme, ip atlama, matrak ve farklı oyunlarla öğrencilerin zevkli ve güzel bir gün geçirmelerinde emeği geçenlere teşekkür eden Alağaş, gitmedik köy ve ulaşmadık genç bırakmayacaklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler: gençlik Tosunpınar
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.