Oyunlar parka taşındı
Advert
Yukarı

Oyunlar parka taşındı

Batman Belediyesi, toplumun farklı kesimlerine sunduğu kültür, sanat ve eğlence hizmetlerinin yelpazesini genişleterek, salon etkinliklerinin yanı sıra açık alanlarda da programlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Oyunlar parka taşındı
Bu içerik 548 kez okundu.

Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen kültür sanat ve eğlence programları, kentin geneline yayılıyor. Salih Özdemir Parkında düzenlenen eğlence programında çocuklar için müzikli ve yarışmalı oyunlar da hazırlandı. Programda çocuklara balon ve boyama kitapçıkları da dağıtıldı. Aylık etkinlikler kapsamında salon etkinlikleri olarak Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirdiği konser, sinema, tiyatro oyunlarının yanı sıra parklarda da çocuklar için eğlence programları organize etmeye devam edecek.

Etiketler: Oyunlar parka taşındı Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Batman Belediyesi oyun parkı çocuklar Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.