DEAŞ operasyonu: 1 gözaltı
Advert
Yukarı

DEAŞ operasyonu: 1 gözaltı

Batman'da DEAŞ terör örgütü mensupları ile irtibatlı olduğu, terör örgütü fikir ve görüşleri doğrultusunda faaliyet gösterdiği tespit edilen bir kişi düzenlenen operasyonla yakalandı.

DEAŞ operasyonu: 1 gözaltı
Bu içerik 311 kez okundu.

Batman İl Jandarman Komutanlığınca yapılan açıklamada, “DEAŞ Terör Örgütü faaliyetlerinin tespiti ve deşifre edilmesine yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında; DEAŞ Terör Örgütü ideolojisi doğrultusunda İlimizde propaganda faaliyetleri ve taban genişletme çalışmaları yürüttüğü, çatışma bölgelerinde bulunan DEAŞ Terör Örgütü mensupları ile irtibatlı olduğu ve terör örgütü fikir ve görüşleri doğrultusunda faaliyet gösterdiği tespit edilen, Suriye uyruklu İ.E isimli şahıs “Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma” suçundan yakalanarak gözaltına alınmış olup, suç ve suça dayalı olduğu değerlendirilen dijital materyallere el konulmuştur. Olay ile ilgili adli işlemlere başlanılmıştır” denildi.

Etiketler: DEAŞ operasyonu 1 gözaltı Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.