Üniversitede futbol turnuvası
Yukarı

Üniversitede futbol turnuvası

Batman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ( BESYO) tarafından organize edilen kurumlar arası futbol turnuvası Merkez Kampüs Halı Sahası’nda başladı.

Üniversitede futbol turnuvası
Bu içerik 480 kez okundu.

Turnuvaya; Batman Üniversitesi, Batman Valiliği, Batman Defterdarlığı, Batman Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Batman Çevre Şehircilik, Batman Barosu, Batman SGK İl Müdürlüğü, Batman İş Kur İl Müdürlüğü, Batman Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, Batman Orman İşletme Müdürlüğü ve Batman İl Özel İdaresi olmak üzere toplam 11 kurum katılıyor. Konu hakkında konuşan BESYO Müdürü Doktor Öğretim Üyesi Muhammet Çelik, “Üniversitemiz ve Batman için sürekli olarak sosyal sorumluluk projeleri ve çeşitli sportif organizasyonlar ile renk katmaya devam edeceğiz. Yapılan kurumlar arası futbol turnuvasının da fair play ruhu ile ve güzel bir şekilde bitirilmesi için elimizden geleni yapacağız.” dedi. Turnuva, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Samur’un başlangıç vuruşuyla start aldı.

 

Etiketler: Batman Üniversitesi futbol turnuvası
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir