Özdemir’den Mevlid Kandili mesajı
Advert
Yukarı

Özdemir’den Mevlid Kandili mesajı

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Peygamber Efendimizin dünyaya teşrilerinin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Özdemir’den Mevlid Kandili mesajı
Bu içerik 321 kez okundu.

Özdemir mesajında, “Âlemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)'in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan MevlidKandili’ni bir kez daha birlik ve beraberlik içinde idrak etmenin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Mevlid Kandili, sevgili Peygamberimizin yaşayışını, hadis-i şeriflerini, mesajlarını yeniden hatırlamak,ve onun hayatında en güzel şekilde yer alan güvenilirlik, doğruluk, tevazu, adalet ve daha pek çok önemli kavramı davranışlarımızın merkezine koymak için bir fırsattır. Bu vesile ile  MevlidKandili'nin bütün insanlığa sevgi, kardeşlik, barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, Batmanlı hemşehrilerimin ve  tüm İslam âleminin MevlidKandili'ni en kalbi duygularımla tebrik ediyorum” dedi.

Etiketler: AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir Mevlid Kandili mesajı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.