YEŞİLTEPEYE 8 DÖNÜMLÜK PARK
Advert
Yukarı

YEŞİLTEPEYE 8 DÖNÜMLÜK PARK

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, yapımı tamamlanan Yeşiltepe Mahallesi’nde 8 bin metrekare alan üzerine kurulan parkın açılışını gerçekleştirdi.

YEŞİLTEPEYE 8 DÖNÜMLÜK PARK
Bu içerik 392 kez okundu.

Parkın açılışına Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Şehriban Aydın, Mehmet Salih Çetinkaya, Mehmet Zeki Hedekoğlu, ve Ercan Astan, HDP Batman İl Eş Başkanları İkram İrgi, Gülcemal Erdinç, belediye birim müdürleri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Mahalle sakinlerinin park ve yeşillendirme taleplerini olumlu değerlendiren Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, parkın yanı sıra çevrede bulunan çöp alanın da yeşillendirilmesi için çalışma başlatılmasını istedi.

ÇOCUKLAR KURDELE KESTİ

Parkın açılışını mahallede bulunan çocuklarla birlikte kurdeleyi keserek gerçekleştiren Belediye Eş Başkanları ve beraberindekiler, parkın mahalle sakinlerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Etiketler: Batman Belediyesi Songül Korkmaz Mehmet Demir Yeşiltepe Mahallesi 8 dönümlük park açılış Batman park çocuklar
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.