‘BARIŞ PINARI HAREKATI’ KONFERANS DÜZENLENDİ
Yukarı

‘BARIŞ PINARI HAREKATI’ KONFERANS DÜZENLENDİ

Batman'da, "Barış Pınarı Harekatı ve Orta Doğu'nun Geleceği" konulu konferans düzenlendi.

‘BARIŞ PINARI HAREKATI’ KONFERANS DÜZENLENDİ
Bu içerik 270 kez okundu.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile Yedi Hilal Derneği Batman şubelerince, "Barış Pınarı Harekatı ve Orta Doğunun Geleceği" konulu konferans düzenlendi. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünde gerçekleştirilen programda şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından konuşan Batman Valisi Hulusi Şahin, ülke olarak tarihi günler yaşandığını söyledi. AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk de Türkiye'nin konumu itibarıyla sahip olduğu jeopolitik öneme değindi. Külünk, Türkiye'nin geleceğe emin adımlarla ilerlediğini ifade eden Külünk, "Önümüzdeki 25 yıllık süreçte Türkiye dünyanın en güçlü 10 ülkesinden biri olacaktır. Bundan emin olunuz. Niçin bu kadar eminim çünkü tarih bizi çağırıyor. Çok şükür Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir liderle bu millet ve devlet bu tarihi çağrıya cevap veriyor." diye konuştu.

Etiketler: Batman Barış Pınarı Harekatı ve Orta Doğu Barış Pınarı Harekatı ve Orta Doğu'nun Geleceği konferans AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk Batman Valisi Hulusi Şahin
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.