ANIZ YANGINLARI KONUSUNDA DUYARLILIK ÇAĞRISI
Advert
Yukarı

ANIZ YANGINLARI KONUSUNDA DUYARLILIK ÇAĞRISI

Batman Belediyesi bünyesindeki tüm birimlerimizin halkımıza geceli gündüzlü hizmet etmek için canla başla çalıştığını ifade eden Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, yapılan çalışmaların kamuoyunca bilinmesi gerektiğine dikkat çekti.

ANIZ YANGINLARI KONUSUNDA DUYARLILIK ÇAĞRISI
Bu içerik 230 kez okundu.

Batman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin haftalık olarak çalışmalarını kamuoyuyla paylaştığını belirten Eş Başkanlar, anız yangınlarının azalmasına rağmen hâlâ sürdüğüne dikkat çekti.

İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin son bir haftada müdahale ettiği 30 yangından 7’sinin anız yangını olduğunu hatırlatan belediye yetkilileri, vatandaşlardan daha fazla duyarlılık beklediklerini ifade etti.

Belediye İtfaiye Müdürlüğü’nün bir haftalık çalışmaları ise şu şekilde sıralandı: “Batman kent genelinde meydana gelen 7’si anız yangını olmak üzere toplamda 30 yangına müdahale edildi. İşyeri açmak isteyen 7 esnafımızın işyerinin kontrolü yapıldı. Evinde mahsur kalan ve kapı kilitleri açılmayan 12 vatandaşın kurtarılmasına yardımcı olundu. 11 kedi, köpek, yılan ve diğer hayvanların kurtarılması sağlandı”

Etiketler: Batman Belediyesi Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz Anız Yangını duyarlılık Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.