Gönüllü gençlerden anlamlı etkinlik
Yukarı

Gönüllü gençlerden anlamlı etkinlik

Batman Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Gönüllü gençlerden anlamlı etkinlik
Bu içerik 337 kez okundu.

Farkındalık yaratmak için bir araya gelen gönüllü gençler kadınların toplumda daha çok söz sahibi olmaları ve herkes eşit, herkes farklı düşüncesiyle yapmış oldukları kadın-erkek futbol maçında bir araya geldiler. Toplumda kadınların her zaman ve her yerde eşit haklara sahip olduklarını, kadın isterse neler yapabileceklerini göstermek için yapılan etkinlikte maçı izleyen üniversite öğrencilerinden de tam destek geldi. Karma bir futbolla oynan maçta tabi ki dostluk kazandı.

Etkinlik hakkında konuşan gönüllü gençler ise; “ yapılan bu etkinlikte amacımız toplumda farkındalık yaratmaktı. Ve yapacağımız birçok projede her zaman kadınlara öncelik vereceğimizi ve kadınların her zaman eşit haklara sahip olduklarını göstermekti. Buna benzer birçok sosyal sorumluluk projelerimize ise devam edeceğiz. “ diye konuştular.

Etiketler: Batman Üniversitesi Gönüllü gençler anlamlı etkinlik spor sosyal sorumluluk projeleri kadın-erkek futbol maçı
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir