BEM-BİR-SEN’DEN ÖZPERK’E ZİYARET
Yukarı

BEM-BİR-SEN’DEN ÖZPERK’E ZİYARET

BEM-BİR-SEN’DEN ÖZPERK’E ZİYARET

BEM-BİR-SEN’DEN ÖZPERK’E ZİYARET
Bu içerik 225 kez okundu.

Bem - Bir - Sen Batman İl Başkanı Diyaddin Demirhan, Başkan Yardımcıları Sedat Tüzün, Metin Çelebi, Ömer Zengin, Özel idare iş yeri temsilcisi Celal Oral ile İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Çiftçi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. 

Batman gençliği ve sporunun önemli bir yere sahip olduğunu belirten Bem - Bir-Sen Batman İl Başkanı Diyaddin Demirhan, sendika olarak her zaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle birlikte çalışabileceklerini söyledi. Demirhan; “Sporun içinden gelen birisi olarak bu işin ne kadar zor ve meşakkatli olduğun biliyorum. Batman’lı gençler her şeyin en iyisini hak ediyor. İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk tecrübeli ve deneyimli bir idarecidir. Bütün zorlukların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğinden hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.  Yapılan ziyaretlerin kendisini mutlu edip daha çok motive ettiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk,  destek ve ziyaretleri için teşekkür etti.

Etiketler: Bem - Bir - Sen Batman Mehmet Şafi Özperk Gençlik ve Spor İl Müdürü Ziyaret
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.