SAYAR ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Yukarı

SAYAR ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

'Batman Eğitim Akademileri' 'Edebiyat Akademisi' kapsamında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Başkanı Psikiyatrist Prof. Dr. M. Kemal Sayar öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

SAYAR ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Bu içerik 522 kez okundu.

Batman 3.Kitap Fuarı etkinlikleri için ilimizde bulunan Akademisyen Yazar ve Psikiyatrist Prof. Dr. M. Kemal Sayar 'Batman Eğitim Akademileri' 'Edebiyat Akademisi' kapsamında Batman Üniversitesi Şehir kampüsünde bulunan konferans salonunda 'Umut ve Korku Arasında İnsan' konulu konferans verdi.

Konferansa Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.  Bir saati aşkın süren konferansta örnekler vererek 'Umut ve Korku Arasında İnsan' konulu konuşmasını yapan Psikiyatrist Prof. Dr. Sayar soru cevap bölümü ile konferansını tamamladı. Konferansın ardından Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş ve İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran Batman'a gelerek etkinliklere katkı sağlamasından dolayı Psikiyatrist Prof. Dr. Sayar'a teşekkür ettiler. Psikiyatrist Prof. Dr. Sayar son olarak kitaplarını imzaladı.

Etiketler: Batman Eğitim Akademileri Edebiyat Akademisi Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. M. Kemal Sayar öğretmen Öğrenciler buluştu Batman 3.Kitap Fuarı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.