Masa Tenisinde Milli Gurur
Yukarı

Masa Tenisinde Milli Gurur

Batman masa tenisi sporcularımızdan Şükran Cangir ve Sena Kaplan Kıbrıs'ta ay yıldızlı forma altında ülkemizi temsil edecek.

Masa Tenisinde Milli Gurur
Bu içerik 421 kez okundu.

22-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Kıbrıs'ta yapılacak Gençler Dr. Fazıl Küçük Oyunları’nda ay yıldızlı forma altında ülkemizi ve ilimizi temsil edecek olması spor camiasında büyük bir sevinçle karşılandı. Genç Bayanların Antrenörlüğünü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Masa tenisi antrenörü Recep Bezenmiş yapacak.

Konuyla ilgili olarak konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “Batmanlı 2 sporcu kardeşimiz ve antrenörümüzün ilimizi ve ülkemizi Ay Yıldızlı formayla temsil etmesi gurur verici. Dileğimiz ve temennimiz ülkemizi en iyi bir şekilde temsil etmeleridir. İnşallah en iyi derece ile dönerler.” diye konuştu.

Etiketler: masa tenisi Masa Tenisinde Milli Gurur Masa tenisi antrenörü Recep Bezenmiş Mehmet Şafi Özperk
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir