OKULDA DAYAK SKANDALI…
Advert
Yukarı

OKULDA DAYAK SKANDALI…

Öğretmen öğrencinin kafasını cep telefonuyla kırdı

OKULDA DAYAK SKANDALI…
Bu içerik 2079 kez okundu.

Batman merkeze bağlı Bıçakçı İlköğretim Okulu’nda bayan öğretmen, 4. sınıf öğrencisinin kafasına cep telefonuyla vurarak yaralanmasına neden oldu. Öğrenci velisi karakola giderek öğretmenden şikayetçi oldu.

Olay, Batman merkeze bağlı Bıçakçı İlköğretim Okulu’nda meydana geldi. İddiaya göre, 4. Sınıf öğrencisi H.Ö, okulda öğretmeni tarafından kafasına cep telefonuyla vurularak yaralandı.

Kafası kırık eve gönderilen H.Ö, babası tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan müdahalenin ardından Bıçakçı Karakoluna giden baba, öğretmenden şikayetçi oldu.

-AİLENE SÖYLEME DAHA FAZLA DÖVERİM SENİ-

Yaşadığı olayı anlatan 9 yaşındaki H.Ö,”okul koridorunda arkadaşlarımdan biri yüzüme tükürdü, bu esnada öğretmen geldi ve bize kızdı ‘siz ne bağırıyorsunuz’ dedi. Elindeki cep telefonuyla başıma vurdu. Yanımda olan arkadaşımın da omzuna vurdu. Sonra bize ‘defolun gidin gözümden’ dedi. Kafamın kanadığını fark ettim. Bir başka öğretmen kafama pansuman yaptı. Daha sonra sınıfa gittik. Kafama vuran öğretmen sınıfa gelip, ‘sen yalancısın, kafan duvara çarptığı için kırıldı. Annene ve babana bir şey söyleme yoksa seni daha fazla döverim’ dedi” ifadesini kullandı. Yusuf UYANIK

Etiketler: okulda dayak Batman öğrenci Öğretmen skandal kafasını kırdı cep telefonuyla Bıçakçı İlköğretim Okulu dayak darp olay 4. sınıf öğrencisi
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.