BATSO’DAN PETROLSPOR’A DESTEK
Yukarı

BATSO’DAN PETROLSPOR’A DESTEK

BATSO’DAN PETROLSPOR’A DESTEK

BATSO’DAN PETROLSPOR’A DESTEK
Bu içerik 299 kez okundu.

BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, Vali Hulusi Şahin’in öncülüğünde BATSO’nun girişimleri ile Batman Petrolspor için yeni bir oluşumun içine girildiğini belirtirken “Ekrem Konaç’ın istifasından sonra Şirket ortakları ile yapılan görüşmeler neticesinde mutabakata varılmış, Batman’ın markası konumundaki Petrolspor için yeni bir yapılanmaya gidilmiştir.

Valiliğimizin öncülüğünde Kamu, STK ve iş dünyasından oluşacak geniş katılımlı güçlü bir yapı ve yönetim için çalışmalar başlatılmıştır. Bundan sonra kulüple ilgili tüm gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacağı gibi tüm işlevler şeffaflık çerçevesinde yapılacaktır. Başkanlığa ve yönetime kimler talipli ise kapımız herkese açıktır. Batman’ın menfaati için bizler elimizi taşın altına kolduk, aynı duyarlılığı İşadamlarımızdan, STK’larımızdan, Basınımızdan, en önemlisi futbolcularımızdan, teknik heyetimizden ve taraftarlarımızdan bekliyoruz” dedi.

PETROLSPOR, HAK ETTİĞİ GELECEKTİR

BATSO Başkan Demir, “Sayın Valimiz Hulusi Şahin öncülüğünde İnşallah en kısa zamanda Kamu kurum ve kuruluşların da içerisinde olacağı yeni bir oluşuma gideceğiz. Batman Petrolspor Batman’ın en önemli değerlerinden biridir bu vesileyle Batmanımızı en iyi şekilde temsili için hep beraber elimizden gelenini yağıp Petrolspor’u hak ettiği yere taşıyacağız. Önümüzdeki günlerde yapacağımız toplantı sonrasında yeni başkan ve yönetimini belirleyip kamuoyuyla paylaşacağız. Batmanlı tüm sporsever müsterih olsun, Petrolspor Batman’ındır ve layık yere gelecektir” dedi.

Etiketler: BATSO Başkanı Abdulkadir Demir Vali Hulusi Şahin BATSO Batman Petrolspor destek
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir