PETROLSPOR’A MEDİCAL PARK SPONSOR OLDU
Yukarı

PETROLSPOR’A MEDİCAL PARK SPONSOR OLDU

Medical Park Batman Hastanesi, Batman Petrolspor’un sponsorluğunu aldı. Petrolspor artık "Medical Park Pertolspor" olarak anılacak.

PETROLSPOR’A MEDİCAL PARK SPONSOR OLDU
Bu içerik 1246 kez okundu.

Medical Park Batman Hastanesi ile isim sponsorluğu anlaşması imzalayan Petrolspor, bu sezon sahalarda "Medical Park Petrolspor" olarak anılacak. İşbirliği ayrıca, takımın tüm sağlık hizmetlerini de kapsıyor.  Batman Medical Park Hastanesi Genel Müdür Yavuz Selim Baş tarafından Batman Petrol Spor eski kulüp Başkanı Ekrem Konaç ve Yeni Kulüp Başkanı İrfan Yurttaş Sponsorluk Lansmanı adı altında bir toplantı düzenlendi. Toplantıda açıklamada bulunan Medicalpark Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, Petrolspor’un 10 yıldır sağlık sponsoru olduklarını da hatırlattı.

-ANLAŞMA ÖRNEK OLSUN-

Baş, "Batman Medical Park Hastanesi olarak 2018-2019 sezonunda Petrolspor’ a isim sponsoru olduk.

Sponsorluk kapsamında sağlık hizmetleri dahil birçok desteğimiz bulunmaktadır. Kurum olarak Petrolspor’ un yönetiminin kimde olduğu, başarı durumundan ziyade, takımı Batman’ın 70 yıllık geçmişiyle değer olarak görüyoruz ve bu minvalde bu sezon destekliyoruz. Bu anlaşmanın bundan sonraki dönemde diğer kurumlara örnek olmasını temenni ederiz” ifadesini kullandı.

-TAKIM İÇİN PROJELERİMİZ VAR-

Medikalpark Petrolspor Hissedarı Av. İrfan Yurttaş, maddi açıdan takımı ayakta tutma projelerinin olduğunu ve kaynaklarının olduğunu söyledi. Yurttaş, "Tarık hocayla beraber karar verdik. Yönetimsel ve hisse bazda tamamlanmayan süreçteyiz. Tarık hoca da takımın bir an önce forma girmesi için geldi. Süreç tamamlanmasını bekliyoruz. İleriki süreç tamamlanması sonrası ayrıntılı bir açıklama yapma gereği duyacaktır. Maddi açıdan takımı ayakta tutma projelerimiz var. Kaynaklarımız var. Bizim açımızdan tamamlanmamış sürecimiz olduğu için belirsizlik var. Netleştikten sonra bizim neler yapabileceğimizi kendi içimizde ele alıp size aktaracağız. BATSO, Valilik durumu çıktı. Devir süreci bunların sonuçlanması sonrası netleşecek. Kulüp şahıslar üzerinden gitmeye çalışan bir kulüp. Kendi çabalarıyla bir yerlere gelmeye çalışıyor. Kulübe her yıl belli bir seviyede gelir elde etmesi lazım. Her sene dile getirmeye gerek yok. Yoksa 2-3 yılda bir biri gelir, biri gider." dedi.

Etiketler: Medical Park Batman Hastanesi Batman Petrolspor Medical Park Pertolspor sponsorluk Yavuz Selim Baş İrfan Yurttaş spor Batman PETROLSPOR’A MEDİCAL PARK SPONSOR OLDU
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir