PİSLİK İÇİNDE EĞİTİM!
Advert
Yukarı

PİSLİK İÇİNDE EĞİTİM!

Batman’da bir ilköğretim okulunda büyük bir skandal yaşanıyor. Pislik içinde olan sınıflar hastalık saçıyor. Yönetim, yaşananları vurdumduymaz bir tavırla görmezden geliyor. Veliler ise isyanda…

PİSLİK İÇİNDE EĞİTİM!
Bu içerik 1122 kez okundu.

Eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla okullar ile ilgili sorunlar baş göstermeye başladı. Batman’da bir ilköğretim okulunda sınıfların pislik içerisinde olduğu görüntüler veliler tarafından kaydedildi. Sağlıksız bir ortamda eğitim verildiğini belirten veliler, yetkilileri göreve davet etti.

-SORUMLU MİLLİ EĞİTİMDİR-

 Çocuklarının, pislik içinde ders gördüklerini iddia eden öğrenci velileri, “çocuklarımızı okula götürdüğümüzde gördüğümüz manzara karşısında adeta şoka girdik. Sınıfların pislik içerisinde olduğunu gördük. Okuyla ilgili okul yönetimine sorduğumuz da ise, ‘temizlik görevlisi olmadığı için temizlik yapamıyoruz’ cevabı aldık. Çocuklarımız sağlıksız bir ortamda eğitim görüyorlar. Yarın bu çocuklar hasta olduğunda sorumlusu Milli Eğitimdir” diyerek duruma tepki gösterdiler.  Okulların temizlik ve düzen konusunda sınıfta kaldığını ileri süren velileri, yetkilileri göreve davet etti.

Etiketler: PİSLİK İÇİNDE EĞİTİM! Batman ilköğretim okulu Milli eğitim öğrenciler pislik temizlik
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.