"Halk cami projesinin hayat bulmasını istiyor"
Advert
Yukarı

"Halk cami projesinin hayat bulmasını istiyor"

Cumhurbaşkanının da onayladığı Esentepe’ye Cami Projesi konusunda halkta büyük beklentilerin oluşturulduğunu belirten HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, verilen sözlerin bir an önce yerine getirilmesini istedi.

Bu içerik 371 kez okundu.

Batman ile ilgili diğer birçok proje gibi Esentepe’ye cami projesinin unutturulmasına müsaade etmeyeceklerini belirten HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, "Halk verilen sözlerin tutulmasını istiyor." dedi. Projenin Cumhurbaşkanının onayından bile geçtiğini vurgulayan Şahin, işin sürüncemede bırakılmasına bir anlam veremediklerini belirtti. Şahin, "Sayın Cumhurbaşkanımızın onayladığı bir proje olduğu halde yıllardır hayata geçirilmedi. Belki diğer başkalarının inisiyatifine bırakıldığı için bu kadar gecikti. Proje altyapı çalışması yapıldıktan sonra durduruldu. Yıllardır Batman’ın en güzel yeri atıl durumda. Terkedilmiş bir görüntü arz ediyor." dedi.

 

Etiketler: Halk cami projesinin hayat bulmasını istiyor Esentepe’ye Cami Projesi HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.