KENT ORMANI YERİNDE İNCELENDİ
Yukarı

KENT ORMANI YERİNDE İNCELENDİ

Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, belediye çalışmalarını yerinde inceleyerek basın mensuplarına tanıttı.

KENT ORMANI YERİNDE İNCELENDİ
Bu içerik 325 kez okundu.

Batman’ın en büyük sosyal yaşam alanı olacak olan Yaşar Kemal Kent Ormanı’nda basın mensuplarıyla birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Eş Başkanlara; Belediye Başkan Yardımcıları M. Zeki Hedekoğlu, Nevzat Nemcik ile Belediye teknik birim müdürleri eşlik etti. Batman Belediyesi Proje Etüt Müdürlüğünün yapmış olduğu proje ile Fen, Park ve Bahçeler,  Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüklerinin ortak çalışmaları sonucundaki devasa çalışma ile Batman’ın adeta akciğeri konumuna sahip olacağını kaydeden Eş Başkanlar, yılsonuna kadar alt ve üst yapı çalışmalarının bitirilmesinin hedeflendiği Yaşar Kemal Kent Ormanı’nın kendini tamamıyla göstereceğini ifade etti.

Etiketler: Batman Belediye Eş Başkanları Yaşar Kemal Kent Ormanı çalışma inceleme Batman Dr. Mehmet Demir Songül Korkmaz
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.