Aday öğretmenlere konferans verildi
Advert
Yukarı

Aday öğretmenlere konferans verildi

'Demokrasi ve Milli Birlik' konferansları kapsamında aday öğretmenlere 'Demokrasilerde Katılım Hak ve Sorumluluk' konulu konferans verildi.

Aday öğretmenlere konferans verildi
Bu içerik 445 kez okundu.

'Demokrasi ve Milli Birlik' konferansları kapsamında il kültür müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen konferansa aday öğretmenler katıldı. Batman Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Eğitimci Yazar Prof. Dr. Şemsettin Dursun'un konuşmacı olduğu 'Demokrasilerde Katılım Hak ve Sorumluluk' konusu işlendi. Prof. Dr. Dursun konferansta darbelerin toplumda neden olduğu maddi ve manevi tahribat, oluşan tahribata karşı bir eğitimcinin nasıl bir duruş sergilemesi gerektiğini, toplumda birliğin, sorumlulukların ve erdemli olmanın önemini örneklerle slayt gösterisi eşliğinde anlattı. 

Etiketler: Demokrasi ve Milli Birlik Aday öğretmenler konferans İslami İlimler Fakültesi Dekanı Eğitimci Yazar Prof. Dr. Şemsettin Dursun
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.