SPOR GÜVENLİK KURULU TOPLANDI
Advert
Yukarı

SPOR GÜVENLİK KURULU TOPLANDI

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Vali Hulusi Şahin başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

SPOR GÜVENLİK KURULU TOPLANDI
Bu içerik 249 kez okundu.

Toplantıya; Vali Şahin’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Bakçepınar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, İl Sağlık Müdürü Hakan Pamukçu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Astan, Spor Güvenliği Büro Amirliği Temsilcileri, TFF, ASFK ve Batman Petrolspor temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Şahin, İlimizde düzenlenecek olan sportif müsabakaların sağlıklı bir şekilde yönetilmesi için ilgili kamu kurum ve kuruluşların koordineli bir şekilde çalışmalarının önemli olduğunu belirterek, “Müsabakaların sağlıklı bir biçimde yapılması sorumluluğu, kolluk güçlerinin yanında kulüplerimizin, hakemlerin, ilgili kurumların ve taraftar temsilcilerinin uhdesindedir. Herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğinde önümüzdeki sezon huzurlu bir biçimde geçecektir” diye konuştu. Spor Güvenliği Büro Amirliği temsilcileri tarafından önümüzdeki sezonda alınması gereken önlemlere ilişkin yapılan sunumun ardından toplantıda; 01 Eylül 2019 Pazar günü Batman Yeni Şehir Stadı’nda Batman Petrolspor ile 1954 Kelkit Belediyespor takımları arasında oynanacak maç öncesi alınacak tedbirler görüşüldü.

Etiketler: Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Vali Hulusi Şahin
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.