KORİK CADDESİ YENİLENİYOR
Yukarı

KORİK CADDESİ YENİLENİYOR

Batman Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü yol yapım ekipleri, yol açma ve asfalt serim çalışmalarını sürdürürken bir yandan da var olan yolları iyileştirme çalışmalarını sürdürüyor.

KORİK CADDESİ YENİLENİYOR
Bu içerik 276 kez okundu.

Korik Mahallesinin ana ulaşım yolu olan körük caddesinin bin 300 metrelik kısmını yenileme kapsamında çalışmalara başlayan Belediye Fen işleri Müdürlüğü ekipleri yolun genişletilmesi ve kodunun düşürülmesi için çalışmalarını hızlandırdı. Mahallenin ulaşımını rahatlatmak ve caddenin sorunsuz hale getirilmesi için 2 kepçe ile yol genişletme ve düzenleme çalışmalarına hız veren Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri caddenin kazı ve alt yapı çalışmaları ile bağlantı yollarını tamamladıktan sonra asfalt serimi gerçekleştirerek caddeyi ulaşım açısından sorunsuz hale getirecek.

Etiketler: korik caddesi yenileniyor batman batman belediyesi fen işleri çalışma
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir