Köyde, sinema keyfi
Yukarı

Köyde, sinema keyfi

Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, düzenlediği açık hava sineması programıyla Binatlı Köyünde çocuklara sinema gösterimi sunumundan sonra balon ve kitap dağıttı.

Köyde, sinema keyfi
Bu içerik 140 kez okundu.

Açık Hava Sineması Geceleri programı kapsamında Batman merkeze bağlı köylerde de sinema gösterimleri yapan Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Binatlı Köyünde düzenlediği etkinliklerle köy sakinlerine açık havada sinema keyfi yaşattı. Çocuklarıyla gösterim alanına gelen köy sakinleri; çay, çekirdek eşliğinde açık havada sinema izlemenin mutluluğunu yaşarken çocuklar da sinema gösterimiyle keyifli anlar yaşadı. Gecenin sonunda çocuklara bir sürpriz daha hazırlayan Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, çocuklara balon ve masal kitabı dağıtarak çocukların sevincini bir kat daha artırdı.

Etiketler: batman köy batman belediyesi kültür sosyal işler
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir