KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARI GÖRÜŞÜLDÜ
Yukarı

KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARI GÖRÜŞÜLDÜ

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından Kültür Merkezi Toplantı Salonunda 13’üncü Etap Kırsal Kalkınma Yatırımları ile ilgili bir toplantı düzenlendi.

KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARI GÖRÜŞÜLDÜ
Bu içerik 239 kez okundu.

Toplantıya; Batman Vali Yardımcısı Mekan Çeviren, Batman Tarım ve Orman İl Müdürü Nurettin Kiyas, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş, Batman Fıstık Üreticileri Birliği Başkanı Hifzullah Akdaş, iş adamları, yatırımcılar, tarımsal danışmanlar ve çiftçiler katıldı. Toplantıda, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların desteklenmesi hakkındaki 13’ncü etap tebliği hakkında bilgilendirme yapıldı. Katılımcılara 13’ncü etap kırsal kalkınma yatırımları tebliğinin içeriği ve uygulama şartları slayt eşliğinde sunum yapılarak anlatıldı. Toplantıda, Batman Tarım ve Orman İl Müdürü Nurettin Kiyas tarafından, hibe programının 13’ncü etap ile ilgili bilgilendirmede bulunuldu. 

 

Etiketler: kırsal kalkınma kültür tarım orman merkezi arif güneş batman hibe
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir