UÇARCILAR'A VEDA YEMEĞİ
Yukarı

UÇARCILAR'A VEDA YEMEĞİ

Vali Hulusi Şahin, İlimizde Garnizon Komutanlığı görevini yürütürken İzmir’e tayini çıkan Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Coşkun Uçarcılar onuruna veda yemeği verdi.

UÇARCILAR'A VEDA YEMEĞİ
Bu içerik 412 kez okundu.

TP Kristal Park tesislerinde düzenlenen veda yemeğine; Vali Hulusi Şahin, eşi Ebru Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Vali yardımcıları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, Askerlik Şubesi Başkanı, TP Bölge Müdürü, İl Emniyet Müdür Yardımcısı ve Garnizon Komutanlığında görevli komutanlar ile davetlilerin eşleri katıldı.

Yemekten sonra bir konuşma yapan Vali Şahin, "Garnizon Komutanlığının yanı sıra Batman 14. İUS ÜS Komutanlığı görevini layıkıyla yerine getiren Paşamızı uğurlarken İlimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Silahlı kuvvetlerimize ve ordumuza çok daha kıymetli hizmetler yapmaya devem edeceklerdir. Yolları açık olsun.

Hepimizin hedefi Türkiye Cumhuriyeti'ni muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak ve 2023 hedeflerimiz doğrultusunda dünyanın en şerefli, en büyük ve en güçlü devletler seviyesine getirmektir. Bu ilke ve ülkü etrafında yılmadan ve durmadan çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu. Tuğgeneral Uçarcılar ise yaptığı kısa konuşmada Batman'da çalışmaktan duyduğu memnuiyeti belirterek, çok güzel dostluklarla ayrıldıklarını ve desteklerinden dolayı Vali Şahin’e teşekkür etti.

Etiketler: uçarcılar Vali Hulusi Şahin İzmir TP Kristal Park Garnizon Komutanlığı Tuğgeneral Coşkun
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir