Teknik heyetten Vali Şahin’e ziyaret
Advert
Yukarı

Teknik heyetten Vali Şahin’e ziyaret

Vali Hulusi Şahin, Petrolspor Kulübü Sportif direktörü İlhan Erken ve Teknik Direktör Orhan Kapucu'yu makamında kabul etti.

Teknik heyetten Vali Şahin’e ziyaret
Bu içerik 636 kez okundu.

Erken ve Kapucu'nun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Şahin, Petrolspor'un güçlü bir yönetime sahip olması gerektiğine inandığını ve Petrolspor'u her zaman destekleyeceğini belirterek, fırsat buldukça antrenman ve maçlara geleceğini kaydetti. Vali Şahin ayrıca, Batman' dan çıkarak Milli takıma kadar yükselmiş Teknik Direktör Orhan Kapucu ve İlhan Erken gibi ülke futboluna mal olmuş, Batman'ı en iyi şekilde temsil etmiş iki insanla bir araya geldiği içinde mutlu olduğunu belirtti.

Etiketler: Vali Hulusi Şahin Petrolspor Kulübü Teknik heyet Vali Şahin ziyaret spor Orhan Kapucu İlhan Erken Petrolspor Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.