BBD’den Kurban Bayram’ı mesajı
Yukarı

BBD’den Kurban Bayram’ı mesajı

Batman Basın Derneği Başkanı ve Tarafsız Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cebrail Uyanık, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, tüm Müslüman aleminin bayramını kutladı.

BBD’den Kurban Bayram’ı mesajı
Bu içerik 358 kez okundu.

BBD Başkanı Uyanık mesajında, “Bayramlar, bizleri birbirine yaklaştıran, yardımlaşma ve dayanışma duygularını artıran, barış, huzur ve kardeşliğin hakim olduğu, toplumsal hayatımızda çok önemli bir yeri bulunan mukaddes günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, her günün bayram sevinci içerisinde geçmesi dileklerimle tüm hemşerilerimin, aziz milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramı kutlar, kutsal topraklarda bulunan vatandaşlarımızın ibadetlerinin ve kurbanlarının kabul olmasını niyaz eder, Kurban Bayramının ülkemiz ve insanlık için huzura ve barışa vesile olmasını dilerim” dedi.

Etiketler: Batman Basın Derneği Cebrail Uyanık Kurban Bayramı mesajı Batman Basın
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir