CELBEK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Yukarı

CELBEK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Batman’ın önde gelen ailelerinden olan Celbek ailesinin gençlerinden Doğan Celbek, görkemli bir düğün töreniyle hayatını Narin Celbek ile birleştirdi. Genç çift, düzenlenen muhteşem düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dedi.

CELBEK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Bu içerik 915 kez okundu.

Elit Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün törenine siyaset, bürokrasi, spor, basın, sanat, müzik, iş dünyası ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Davetlilerin alkışları eşliğinde salona giren çiftin nikahını Belediye Evlendirme Müdürü Nuri Turgut kıyarken, şahitliklerini ise Batman Valisi Hulusi Şahin, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ve çiftin yakınları yaptı. Genç çiftin nikahını kıyan Turgut, evlilik cüzdanını geline vererek, çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Nikahın ardından Doğan ve Narin çifti ilk danslarını gerçekleştirdi. Düğünde davetlilerle yakından ilgilenen Celbek ailesi, davetlileri kapıda karşıladı.  Damadın babası iş adamı Aydın Celbek ise, davetlilerle tek tek ilgilenerek kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür etti. Batman Tarafsız Haber Gazetesi ve Uyanık ailesi olarak, genç çifti kutlar bir ömür boyu mutluluklar dileriz.


Etiketler: Batman Celbek ailesi Doğan Celbek düğün Genç çift CELBEK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir