Sağlık bakanı davet edildi
Yukarı

Sağlık bakanı davet edildi

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, sağlık yatırımlarını yerinde incelemesi için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı Batman’a davet etti.

Sağlık bakanı davet edildi
Bu içerik 213 kez okundu.

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Batman ve ilçelerindeki sağlık yatırımları ile mevcut sağlık tesislerinin durumunu görüşmek için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile bir araya geldi. Sağlık Bakanı ile yapılan görüşmede; 200 yataklı olarak yatırım programına alınan devlet hastanesinin yatak kapasitesinin artırılarak 500 yataklı olarak revize edilmesi, Mevcut hastanelerden birinin Eğitim ve Araştırma hastanesine dönüştürülmesi, İl merkezimizde ve ilçelerimizde faaliyette bulunan ve yapımı devam sağlık tesislerinin ihtiyacı olan ödeneklerin temin edilmesi, İlimizin ihtiyacı olan uzman hekim ihtiyacının giderilmesi, hususlarında Sağlık Bakanı ile görüşen Özdemir, sorunların tespiti ve yerinde incelenmesi için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı Batman’a davet etti.

 

Etiketler: AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Batman’a davet etti
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir