TRAFİK İŞARETLERİNE DİKKAT!
Yukarı

TRAFİK İŞARETLERİNE DİKKAT!

Batman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, araç ve yaya trafiğinde akışın sağlıklı bir şekilde sağlanması amacıyla trafik işaret levhalarını yeniliyor.

TRAFİK İŞARETLERİNE DİKKAT!
Bu içerik 210 kez okundu.

Kentin değişik noktalarında trafik işaret levhalarının yenilenmesinin yanı sıra hiç levhası bulunmayan noktalara da levha montajı gerçekleştiren ekipler, özellikle okul önleri, yaya geçitleri ve engelli vatandaşlarımız için ayrılan park yerlerini belirleyen trafik levhalarına öncelik verdi.

Yaya geçidi, engelli levhaları, yön levhaları, hız levhaları ile yeni yapılan dönel kavşakların belirlenmesi için levhaları yenileyen ekiplerimiz Batman kent merkezinde 100’e yakın noktaya levha dikerek yenileme çalışması yürüttü. Aralıksız çalışan ekiplerimiz özellikle kentin araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde güneş enerjili, bisiklet, geçici park ve park yapılmaz levhalarına öncelik verdi.

Etiketler: Batman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri trafik işaret levhaları
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir