“Güvenlik soruşturmalarında referans FETÖ"
Yukarı

“Güvenlik soruşturmalarında referans FETÖ"

FETÖ’cü polis ve askerlerin hazırladığı bilgilerin referans alınarak güvenlik soruşturmalarının yapıldığını belirten Batman Baro Başkanı Abdülhamit Çakan, bu durumun büyük mağduriyetlere yol açtığını söyledi.

“Güvenlik soruşturmalarında referans FETÖ
Bu içerik 481 kez okundu.

Güvenlik soruşturmalarının yaşattığı mağduriyet her geçen gün artıyor. FETÖ yapısı tarafından oluşturulan hafıza güvenlik soruşturmalarda her gün yeni mağduriyetlere sebep oluşturuyor. Duruma tepki gösteren Batman Baro Başkanı Abdülhamit Çakan, FETÖ’nün istihbari bilgileriyle insanların memurluğunun engellendiğini belirtti. Bu yanlıştan bir an önce dönülmesi gerektiğini, FETÖ yapılanmasının istihbarat hafızasına güvenmenin bölgede AK Parti’ye ciddi oy kaybı yaşattığını söyleyen Çakan, hükümeti bu sorunu çözmeye çağırdı. Çakan, çok acilen ve ivedi bir şekilde Türkiye'nin hak ettiği bir anayasaya ihtiyacı olduğunu, bu anayasanın oluşma sürecinde kesinlikle geçmişi tamamen temizleyen bir sicil affına ihtiyaç bulunduğunu vurguladı.

Etiketler: Güvenlik soruşturmalarında referans FETÖ Batman Baro Başkanı Abdülhamit Çakan
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir