BBD’den 15 Temmuz mesajı
Yukarı

BBD’den 15 Temmuz mesajı

Batman Basın Derneği (BBD) Başkanı Cebrail Uyanık, 15 Temmuz darbe girişiminin üçüncü yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

BBD’den 15 Temmuz mesajı
Bu içerik 429 kez okundu.

BBD başkanı Uyanık mesajında, “15 Temmuz gecesi ülkemizin üzerine oynanan menfur oyunların, hain planların çirkin ve acımasız yüzü ortaya çıkmış, devlet içerisinde çöreklenen terör örgütü mensuplarının planları suya düşmüştür. Tarih boyunca ülkemizin kalkınması ve gelişmesini hazmedemeyenler tarafından ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bölmeye yönelik yapılan hain saldırılara maruz kaldığımız hepimizin malumudur. 15 Temmuz gecesi kendisini, ailesini ve geleceğini düşünmeden sadece ülkesinin bekası için kararlılıkla sokaklara çıkarak, tankların, silahların önüne gövdesini siper eden ve bu uğurda şehitlik mertebesine ulaşan vatandaşlarımıza ve gazilerimize şükran, minnet ve saygılarımı sunuyorum. Şehitlerimizin ruhları şad, mekânları cennet olsun" dedi.

Etiketler: BBD’den 15 Temmuz mesajı Batman Basın Derneği Cebrail Uyanık 15 Temmuz darbe girişimi yıl dönümü mesaj yayınladı Batman fetö terör Darbe
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir