BATMAN ÜNİVERSİTESİ, ÜÇ YENİ BÖLÜME ÖĞRENCİ ALACAK
Yukarı

BATMAN ÜNİVERSİTESİ, ÜÇ YENİ BÖLÜME ÖĞRENCİ ALACAK

Batman Üniversitesi, 2019 ÖSYM YKS Üniversite Tercih Kılavuzu’nda yer alan üç yeni bölüme öğrenci alacağını açıkladı.

BATMAN ÜNİVERSİTESİ, ÜÇ YENİ BÖLÜME ÖĞRENCİ ALACAK
Bu içerik 995 kez okundu.

Batman Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, yeni açılan Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik, İngiliz Dili ve Edebiyatı lisans bölümleri ile Sason MYO Tıbbi ve Aromatik Bitkiler önlisans programına ilk defa öğrenci alınacağı duyuruldu.

ÖSYM YKS Üniversite Tercih Kılavuzu’nda yer alan bölümlere isteyen adayların tercihte bulunabileceği açıklanırken, aday öğrencilerin alanında uzman akademisyenlerden kaliteli bir eğitim alacağı belirtildi.

Batman Üniversitesi’nin gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam ettiği açıklanırken, Batman Üniversitesi’nin kaliteli bir öğretim vererek alanında donanımlı ve yetkin mezunlar yetiştirdiği ifade edildi.

Etiketler: Batman Üniversitesi üç yeni bölüm öğrenci alacak 2019 ÖSYM YKS Üniversite Tercih Kılavuzu Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik İngiliz Dili ve Edebiyatı lisans bölümleri Sason MYO Tıbbi ve Aromatik Bitkiler önlisans programı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir