İLAÇLAMA EKİPLERİ SAHADA
Yukarı

İLAÇLAMA EKİPLERİ SAHADA

Batman halkının yaz aylarını rahat bir ortamda geçirebilmesi için bütün ekiplerini seferber eden Batman Belediyesi, çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.

İLAÇLAMA EKİPLERİ SAHADA
Bu içerik 359 kez okundu.

Kent merkezinden gelen dilek, talep ve şikâyetleri anında değerlendiren Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı gündüz 3 aracın geceleri 6 aracın çalıştığı 3 farklı ekip, ilaçlamada üstlendikleri farklı görevleri eksiksiz yerine getirerek, halkın sorunsuz bir yaz geçirmesi için büyük uğraşlar veriyor.

Birinci ekibin karasinek, akrep, sivrisinek ile ilgili şikâyetleri değerlendirip kayıt altına aldığını ifade eden Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri, şu açıklamalarda bulundu: “Bu ekibimiz halkla sürekli irtibat halindedir. Ekiplerimiz, gelen şikâyetleri tek tek aldıktan sonra sorunun nereden kaynaklı olduğunu tespit ederek yerinde çözüm buluyor. İkinci ekip ise zehirli bir böcek türü olan sarıkız ve akreplerle ilgili şikayetleri değerlendiriyor. Bu ekibimiz ise şikayetlerin daha çok geldiği İluh Mahallesi, Emekli TOKİ, Huzur Mahallesi, Yeşiltepe, Kısmet Mahallelerinde yoğunlaşarak sık sık ilaçlama çalışmasında bulunuyor”

Etiketler: Batman ilaçlama belediye
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.