Vali Şahin, Özel Hastaneleri ziyaret etti
Yukarı

Vali Şahin, Özel Hastaneleri ziyaret etti

Vali Hulusi Şahin, ilimizde sağlık sektöründe hizmet veren özel hastaneleri ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Vali Şahin, Özel Hastaneleri ziyaret etti
Bu içerik 419 kez okundu.

MEDİCALPARK HASTANESİ

Medicalpark Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selimbaş, Başhekim Op.Dr. Haluk Aygüler ve hastane yöneticilerle  bir araya gelen Vali Şahin,  İlimizde sağlık sektörünün  yanı sıra sağlık turizmi alanında yürütmüş oldukları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

ÖZEL DÜNYA HASTANESİ

Özel Dünya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Duman, Başhekim Dr. Tuncer Toklu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Şahin , hastanede incelemelerde bulundu.

Hastane yönetimi ile bir araya gelen Vali Şahin, İlimizde sağlık alanında yürütmüş oldukları hizmetler hakkında bilgi aldı.

 ÖZEL YAŞAM HASTANESİ

Özel Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinç, Başhekim Dr. Cevzet Demirdağ ve hastane yöneticileri ile bir araya gelen Vali Şahin, yapımı devam eden ek hizmet binası ile İlimizde yürütmüş oldukları sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı. Özel Hastane ziyaretlerinde Vali Şahin’e, İl Sağlık Müdürü Mehmet Hakan Pamukçu eşlik etti. 

Etiketler: Vali Şahin MEDİCALPARK HASTANESİ ÖZEL DÜNYA HASTANESİ ÖZEL YAŞAM HASTANESİ sağlık batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.