“MUTLU BİR AİLE BABASI OLMAK İSTİYORUM”
Advert
Yukarı
Advert

“MUTLU BİR AİLE BABASI OLMAK İSTİYORUM”

Batman’da daha önce inşaat işlerinde çalışarak ailesinin geçimini sağlayan Cemal Turan, 17 yıldır yakalandığı hastalıktan kurtulamamanın acısını yaşıyor.

“MUTLU BİR AİLE BABASI OLMAK İSTİYORUM”
Bu içerik 449 kez okundu.

Petrol kent Mahallesinde ikamet eden evli ve 5 çocuk babası Cemal Turan (34), tedavi olduğu halde 17 yıldır kurtulamadığı hastalığına çare arıyor. 17 yıl önce aniden kafasında ur çıktığını, o günden bu yana büyük bir sıkıntı yaşadığını dile getiren Turan, tedavi olmasına rağmen hastalığının geçmediğini belirtti. Hastalığı yüzünden ne sıcak ne de soğukta çalışamadığını aktaran Turan, şu an geçim sıkıntısı çekiyor.

CUMHURBAŞKANINDAN YARDIM İSTEDİ

Turan, “Yaklaşık 17 yıl önce geçirdiğim bir hastalıkla boğuşmaktayım. Hastalığıma henüz bir çare bulunamadı. Hastalığım, aile içinde ve günlük hayatımda çok ciddi olumsuzluklara yol açıyor. Gittikçe ilerleme kaydediyor. Hastalığımdan dolayı büyük sıkıntılar çekiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızdan ve Sağlık Bakanımızdan bana yardım eli uzatmalarını istiyorum. Tedavim için bana yardımda bulunmalarını rica ediyorum. Ben artık mutlu bir aile babası olmak istiyorum. Artık ağrılarımın olmadığı, güler yüzlü, çalışan ve ailesine bakabilen biri olmak istiyorum” diye konuştu. Eşinin çektiği sıkıntının kendilerini çok üzdüğünü belirten Şükran Turan da yetkililere seslenerek, eşinin yakalandığı hastalıktan kurtulabilmesi için yardımcı olmalarını istedi.

Etiketler: Cemal Turan hastalık evli ve 5 çocuk babası yardım Batman
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir