ASKON’dan Mursi mesajı
Advert
Yukarı
Advert

ASKON’dan Mursi mesajı

ASKON Batman Şube Başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, Mısır'ın ilk meşru Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin Şehadeti münasebetiyle yazılı bir mesaj yayımladı.

ASKON’dan Mursi mesajı
Bu içerik 106 kez okundu.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Batman Şube Başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu mesajında, Mısır'ın demokratik yollarla seçilmiş ilk cumhurbaşkanı olan ve askeri darbeyle görevinden uzaklaştırılan Mursi'nin vefatından derin üzüntü duyduklarını belirtti. Nasıroğlu; Cunta rejiminin yaptığı darbeden sonra zindana atılan ve yıllarca zindanda her türlü işkenceye maruz kalmasına rağmen inandığı davasından zerre kadar taviz vermeyen ve zindana atıldığı ilk günlerde, zindandan ancak şehadetle çıkacağını bilen Muhammed Mursi’nin firavunlara karşı haykırdığı sözlerini hatırlattı. Nasıroğlu, "Ülkesinin demokrasi yolundaki mücadelesinde her daim müstesna bir şahsiyet olarak anılacak olan ve Firavunların karşısında Musa’ca durup taviz vermeyen Mursi’nin şehadetini tebrik ederiz" ifadeleriyle açıklamasını sonlandırdı.

Etiketler: ASKON Batman Şube Başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu Muhammed Mursi açıklama
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir