ESNAF DEDAŞ'A YÜRÜDÜ
Advert
Yukarı
Advert

ESNAF DEDAŞ'A YÜRÜDÜ

Batman'da bir grup esnaf, sık sık yaşanan elektrik kesintisinin son bulması amacıyla DEDAŞ’a yürüdü. Burada mağduriyetini dile getiren esnaf, DEDAŞ yetkilileriyle görüştü.

ESNAF DEDAŞ'A YÜRÜDÜ
Bu içerik 411 kez okundu.

Batman'ın en işlek caddelerinden olan Gülistan Caddesi esnafı, artan elektrik kesintilerinin son bulması amacıyla DEDAŞ'a yürüdü. Grup, burada DEDAŞ yetkilileriyle görüşüp sorunlarının giderilmesini istedi. DEDAŞ yetkilileriyle görüşme yapan esnaf, sık sık elektrik kesintilerinin yaşanmaması için kalıcı çözümler beklediklerini dile getirildiler. Esnaf, yetkililerin ise konuyla ilgili ellerinden gelen çabayı göstereceklerini kendilerine söylediklerini kaydettiler. Konuyla ilgili esnaf adına konuşan Adnan Baytar, “Gülistan Caddesi esnafı olarak sık sık yaşanan elektrik kesintisi bizi bıktırdı. Elektrik kesintisinden dolayı sıkıntı içindeyiz, neredeyse iş yapamıyoruz. Kesintilere bir türlü çare bulamayınca toplanıp DEDAŞ İl Müdürlüğüne geldik. Burada sıkıntılarımızı yetkililere bildirdik. İnşallah bu sorunumuzu hal ederler. Her gün kesintisi olarak elektriğimiz kesiliyor. Esnafız, mağdur oluyoruz. Zaten işler durgun, bir de elektrik kesintileri olunca daha büyük sıkıntı yaşıyoruz. Bunun için bir önlem alınmasını istiyoruz” diye konuştu.

Etiketler: DEDAŞ esnaf dedaşa yürüdü elektrik kesintisi Batman vatandaş
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir