TEMİZLİK KAMPANYASI START ALIYOR
Advert
Advert
Yukarı

TEMİZLİK KAMPANYASI START ALIYOR

Kent temizliğine büyük önem veren Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Batman’da temiz ve yaşanılır bir kent düşüncesinin yerleşmesi ve sürdürülmesi amacıyla Cumartesi günü temizlik kampanyasının startını veriyor.

TEMİZLİK KAMPANYASI START ALIYOR
Bu içerik 692 kez okundu.

4 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 10.00’da Cizre Caddesi’nde başlayacak olan temizlik kampanyası, Yavuz Selim, Petrol ve Bayındır Mahallelerini kapsayacak. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizin 100 Temizlik Personeli, 5 Süpürge Makinesi, 4 Çöp Toplama Aracı, 1 Kepçe, 2 Kamyon ve 2 Arazöz ile başlatacakları kampanyanın hazırlıkları tamamlandı. Belediye Eş Başkanlarımız Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz’la birlikte, Belediye Meclis üyelerimiz, Mahalle Komisyonları ve çok sayıda duyarlı vatandaşın da katılacağı temizlik kampanyası, süreç içerisinde şehrin tamamına yayılacak. Cumartesi günü üç mahallemizde başlatılacak kampanyaya mahallelilerin de katkısını ve desteğini beklediklerini belirten Eş Başkanlar; “Cadde ve sokaklarımızı hep birlikte temizleyip koruyacağız, kendimize yakışır temiz bir kentte hep birlikte yaşayacağız. Bu amacımızdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Bu hedefe hep birlikte ulaşacağız” dediler.

Etiketler: Kent temizliği Cumartesi günü Eş Başkanları Mehmet Demir Songül Korkmaz startını veriyor 4 Mayıs 2019 Cumartesi
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir