BATMAN BELEDİYESİ EŞ BAŞKANLARI: HİZMETLERİ BİRLİKTE YÜRÜTECEĞİZ
Advert
Advert
Yukarı

BATMAN BELEDİYESİ EŞ BAŞKANLARI: HİZMETLERİ BİRLİKTE YÜRÜTECEĞİZ

8 Nisan 2019 tarihinde göreve başlayan Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, toplumun değişik kesimlerinden gelen ziyaretçilerin kutlamalarını kabul ediyor.

BATMAN BELEDİYESİ EŞ BAŞKANLARI: HİZMETLERİ BİRLİKTE YÜRÜTECEĞİZ
Bu içerik 311 kez okundu.

Kutlama ziyaretlerinin konukları arasında Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Milletvekilleri Feleknas Uca ve Nejdet İpekyüz’ün yanı sıra Kozluk Belediyesi Eş Başkanları Ayhan Eren ve Nazime Avcı, Bekirhan Belediye Eş Başkanları Fırat Karabulut ve Gülistan Sönük, İkiköprü Belediye Eş Başkanlarından Osman Karabulut, Sol Parti Almanya Milletvekili Hakan Taş, Sivil Toplum Örgüt (STÖ) oda, dernek temsilcileri ile esnaf ve vatandaşlar vardı.

Belediye Başkanlık makamında konuklarını ağırlayan Eş Başkanlar Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, konuklardan ve kutlama ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Batman halkıyla birlikte hizmet yürüteceğiz” açıklamasında bulundu. Ziyaretlerde vatandaşlardan gelen dilek ve önerileri de tek tek not alan Eş Başkanlar Demir ve Korkmaz, gerekli çalışmaların yürütülmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

Dünkü ziyaretlere DİKA (Dicle Kalkınma Ajansı) İl temsilcileri, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Engelliler Spor Kulübü, Engelsiz Yaşam Derneği, Zihinsel Engelliler, Görme Engelliler Dernek Başkanları, Tüm-Bel-Sen yönetim kurulu üyeleri, İpragaz Mahalle Dayanışma Derneği temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Etiketler: Batman Belediyesi Eş Başkanlar Mehmet Demir Songül Korkmaz ziyaretçiler hizmet
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir