FARKLI KESİMLERDEN KUTLAMA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
Advert
Advert
Yukarı

FARKLI KESİMLERDEN KUTLAMA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

8 Nisan 2019 tarihinde alınan mazbatanın ardından başkanlık koltuğuna oturan Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr Mehmet Demir ve Songül Korkmaz’a toplumun değişik kesimlerinden yapılan kutlama ziyaretleri devam ediyor.

FARKLI KESİMLERDEN KUTLAMA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
Bu içerik 351 kez okundu.

Kutlama ziyaretlerine, Batman kent merkezinden olduğu kadar il dışından gelen misafirler de katılıyor. Farklı sektörlerden işadamları, Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri, Dernek ve Oda Başkanlarının yanı sıra halkın farklı kesimlerinden gelen vatandaşlar da Eş Başkanları ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diliyor.

Dün ve bugün yapılan ziyaretlerde All Alçı Genel Müdürü Av. Sabih Ataç,  Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifleri yönetimi ve esnafı, Halk Bankası Müdürü Hayrettin Teknal, DEDAŞ İl Müdürü Yusuf Acar, DEPSAP İl Müdürü Serhat Öztürk, ING Bank Müdür Vekili Hakan Akın ve Müdür Yardımcısı Banu Kılıç, Kanal C TV yöneticileri, Batman Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Eş Başkanlarına ziyaret gerçekleştirerek tebrik etti.  

Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, ziyarete gelen konuklarını Batman Belediye Başkanlığında ağırlıyor. Yapılan tebrik ziyaretinde, konuklar Belediye Eş Başkanları Dr. Demir ve Korkmaz’a ‘Hayırlı Olsun’ dileği ve başarı temennisinde bulundular. 

Etiketler: Batman Belediyesi Eş Başkanlar Dr Mehmet Demir Songül Korkmaz toplumun değişik kesimleri kutlama ziyaretleri
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir